Hledáte místo, kde oživíte svoje kreativní nápady? V Hirundo Studiu, pojmenovaném podle vlaštovky v latině, vaše představy dostanou křídla!

>> Podcasty & video podcasty - Natáčíme, až se z nás kouří. Ať už je to zvukový zážitek nebo vizuální podívaná, máme pro vás vše připraveno. Ozvučíme pohodlně čtyři mluvčí našemi portovými nízkošumovými mikrofony, ale v našem studiu se usadí i desítka diváků, kterým dáme klidně do ruky taky mikrofon.

>> Business portréty & fotky z natáčení - Ať už potřebujete profesionální portrét nebo zachytit okamžiky za kamerou, Bára z barboradolezelovaphoto.com má oko pro detail a na svém webu i ceník.

>> Kompletní servis - Od scénáře, moderování, střihu až po distribuci. Váš příběh je u nás v dobrých rukou.

>> Kolik to stojí? - Nabízíme kompletní služby, které tady horem dolem popisujeme. Tudíž je nacenění každého projektu individuální. Pro představu jedna hodina podcastu může být už za 900 Kč. Hodinová epizoda video podcastu, včetně základní postprodukce (střih, přidání vaší připravené znělky, titulků, loga atp.) vychází na 5000 Kč. Náročnější činnost je pak zpoplatněna hodinovou částkou 3000 Kč. Businessový portét vyfocený Bárou vychází na přátelských 2900 Kč, podle počtu fotografií. Rádi připravíme řešení na míru i pro Míru, když si budete přát.  

Nejenže v našem studiu natáčíme Petrův nepodcast o českých digilidech dostupný na herohero.co/lastovkanadrate, jsme i domovem pro všechny vaše kreativní projekty.

Dvě Laštovky, Bára a Petr, vás srdečně zvou! Bára vás okouzlí svým fotografickým umem, zatímco Petr, známý z lastovkanadrate.cz, vám představí svět reklamy a vzdělávání v oblasti marketingu. Ve studiu jsme už natáčeli taky podcasty pánů Čermáka a Staňka, ale taky inspirující setkání manželů Čermákových s jejich hosty.

>> Kde nás najdete? V Praze 4, Na Pankráci 30, v budově .

Ať už máte dotaz, nápad nebo jen chcete probrat možnosti, jsme zde pro vás. Pište, volejte a nechte své vize vzletět v Hirundo Studiu!

Požádejte o zpracování nabídky ještě dnes

Napište nám